להפעלת מנגנון עקיפת בלוקים לחצו alt+s

איך בוחרים מיקום טוב למשרד בתל אביב

תל אביב היא בירת העסקים הפיננסיים של ישראל, עיר שנחשבת למבוקשת ביותר על ידי חברות ואנשי עסקים. יש בה אין ספור משרדים ורק במגדלי היוקרה של תל אביב נמדדו מעל למיליון מ"ר של משרדים עם תפוסה של קרוב ל-100%.

מדוע דירה חדשה עדיפה על דירה מיד שנייה?

אם אתם רוצים לרכוש דירה, בין אם היא דירה להשקעה ובין אם היא דירה למגורים, עומדות בפניכם שתי אופציות אופציה אחת היא לקנות דירה מיד שנייה, דירה שכבר גרים או גרו בה והאופציה השנייה היא לקנות דירה חדשה מקבלן, דירה שאתם או הדיירים מטעמכם תהיו הראשונים להיכנס אליה. אז מה עדיף? נתחיל מהתשובה – דירה חדשה כמובן. אבל למה? הנה כמה סיבות שכדאי שתדעו עליהן:

תמ"א 38 בגבעתיים

מדינת ישראל היא מקום בו יש לא מעט סיכונים, שעל חלקם יש לנו שליטה ועל חלקם לא. מה שאין לנו שליטה אליו אלו בעיקר אסונות טבע שעלולים להתרחש, ואחד מהם הוא רעידת אדמה עתידית. לפי המומחים, זו כבר לא שאלה של האם תהיה רעידת אדמה חזקה בישראל אלא מתי תהיה רעידת אדמה כזו, ומה שיש לנו לעשות הוא אך ורק להיערך אליה בשביל להקטין כמה שניתן את כמות הנפגעים הפוטנציאלית כמו גם לתרגל את הרשויות.

נדל"ן ברעננה – איפה הכי כדאי לקנות נדל"ן להשקעה.

את העיר רעננה כולם מכירים ואכן, זו אחת הערים המתפתחות בישראל, עיר עם אוכלוסייה מגוונת ועם היסטוריה, תרבות, אזורי תעשייה והרבה חיים.

חמישה טיפים לבחירת דירה בירושלים

ירושלים, העיר שחוברה לה יחדיו, היא אחת הערים המבוקשות למגורים בישראל. די מיותר להסביר את החשיבות שלה ובכל זאת, זאת עיר שמקודשת לשלוש הדתות ומעבר להיותה עיר הבירה שלנו, היא סמל לשילוב של יופי ואוירה מיוחדת. מי שמחפש דירה בירושלים יכול להתבלבל משלל האופציות הקיימות בעיר, שלל השכונות שלכל אחת מהן יש את היתרונות והחסרונות שלה. אבל הנה חמישה טיפים או נכון יותר להגיד, 5 נקודות עניין בעיר שצריך לתת עליהם את הדעת כששוקלים האם לגור בעיר ובעיקר, איפה לגור בה.